Najlepšie holiace strojčeky Philips 2019

  • Ušetrite si peniaze aj nervy pri výbere najvhodnejšieho holiaceho strojčeku.
  • Prejdite si výber najlepších holiacich strojčekov Philips.
  • Zistite, kde sa dá kúpiť najlacnejšie.

Holicí strojky Philips bez pozadí

Najlepšie holiace strojčeky Philips

Čo od strojčekov Philips čakať?

Philips patrí dlhodobo medzi popredných výrobcov elektroniky. Na trhu s holiacimi strojčekmi ponúka niektoré zo zákaznícky najobľúbenejších modelov.  Holiace strojčeky Philips sa umiestnili veľmi dobre tiež v našom teste holiacich strojčekov 2019. Drvivá väčšina ich modelov patrí medzi takzvané frézkové holiace strojčeky. Frézkové alebo tiež rotačné holiace strojčeky sú určené skôr na dlhšie fúzy, na rozdiel od planžetových holiacich strojčekov, ktoré sú vhodné na krátke fúzy. Všetky holiace strojčeky Philips disponujú istými špecifikami, na ktoré odkazujú.

  • TECHNOLÓGIA HLÁV FLEX– Hlavice sa pohybujú v piatich smeroch nezávisle na sebe. Prispôsobí sa tak ohybom vašej tváre.
  • DVOJITÝ BRIT SUPER LIFT &CUT– Prvý brit nadvihuje každý fúz, zatiaľ čo druhý ich cielene odreže pod úrovňou pokožky. Strojčeky Philips tak zaručujú dokonalé oholenie.
  • OČISTENIE STROJČEKA POD TEČÚCOU VODOU – Postačí vysunúť holiacu hlavu a jednoducho ju opláchnuť pod tečúcou vodou.
  • SVETELNÝ INDIKÁTOR – Na displeji sa, v závislosti na modeli, nachádza jednoúrovňový indikátor nabitia batérie, indikátor čistenia, indikátor vybitia batérie, indikátor na výmenu hláv a indikátor cestovného zámku.
  • VÝKONNÁ A ÚSPORNÁ BATÉRIA – Strojček môžete používať, aj keď je zapojený do siete, na jedno oholenie postačí rýchle, päťminútové nabitie. Do plna sa strojčeky nabijú za hodinu, to postačí na cca 45 minút prevádzky, teda asi 13 oholení.
  • UNIVERZÁLNE NAPÄTIE – Napájanie strojčekov Philips je kompatibilné s akýmkoľvek napätím. Nemusíte sa teda báť vziať si so sebou strojček na cesty.
  • VÝMENNÉ BRITY – Strojček je konštruovaný tak, abyste ho mohli využívať celé roky. Postačí na to každé dva roky vymeniť britové hlavice. Tým zaručíte maximálny výkon a perfektné oholenie.

Holiace strojčeky Philips do 40 eur

V najnižšej cenovej kategórii nesme mať človek vysoké nároky. Frézkové holiace strojčeky do štyridsať eur prevažne nie sú prispôsobené na mokré holenie,t.j. holenie s penou alebo vodou. Stále sú však vodou umývateľné. Sú o niečo chudobnejšie na technológie aj dizajn. Ak máte citlivú pokožku, určite odporúčame poobzerať sa po strojčeku vo vyšších cenových kategóriách. Lacný strojček môže pokožku dráždiť práve preto, že ani nemôžete na oholenie použiť penu alebo gél. Ak ale nemáte žiadne vysoké nároky, môžete si určite vybrať aj tu.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Výkyvná hlava Mokré holenie Cena
1. Philips Series 1000 S1100/04
Nie Nie Zistiť cenu
2. Philips Series 1000 S1110/04
Nie Áno Zistiť cenu
3. Philips Series 1000 S1310/04
Nie Nie Zistiť cenu

Holiace strojčeky Philips od 40 do 80 eur

Zákaznícky najobľúbenejšie modely strojčekov Philips nájdeme práve tu. Určite odporúčame sa poobzerať, či je strojček prispôsobený na mokré oholenie. Nie je to v tejto kategórii totiž tak úplne pravidlom. Čím sú ale tieto strojčeky bežne vybavené, sú indikátory a inovatívne technológie. Aj ponuka je v tomto cenovom rozmedzí na pomery Philips pomerne široká.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Výkyvná hlava Mokré holenie Cena
1. Philips S5100/06
Áno Nie Zistiť cenu
2. Philips Series 5000 S5420/06
Áno Áno Zistiť cenu
3. Philips S5070/65
Áno Áno Zistiť cenu
4. Philips S3510/06
Nie Nie Zistiť cenu

Holiace strojčeky Philips od 80 do 120 eur

Vyššia stredná trieda. Tak by sa dali popísať modely v tomto cenovom rozmedzí. Štandardom je mokré holenie, inovatívne funkcie a indikátory. Len výber by tu podľa nás mohol byť o niečo väčší.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Výkyvná hlava Mokré holenie Cena
1. Philips AquaTouch S5400/06
Áno Áno Zistiť cenu
2. Philips AquaTouch S5630/12
Áno Áno Zistiť cenu
3. Philips S5572/10
Áno Áno Zistiť cenu
4. Philips AquaTouch S5530/06
Áno Áno Zistiť cenu

Holiace strojčeky Philips od 120 do 160 eur

Tu hľadajte prevažne novšie modely vyšších tried, vybavené poslednou technológiou. Nájdete tu aj iné než len frézkové holiace strojčeky. Aj tie však využívajú rovnaké technológie, nejaký zásadný rozdiel teda nečakajte.Skutočne tu je z čoho vyberať, kupujúci však už identifikovali niekoľko obľúbených modelov.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Výkyvná hlava Mokré holenie Cena
1. Philips Series 7000 S7370/12
Áno Áno Zistiť cenu
2. Philips S9031/12
Áno Áno Zistiť cenu
3. Philips S 7510/41
Áno Áno Zistiť cenu
4. Philips 7520/41 Series 7000
Áno Áno Zistiť cenu

Holiace strojčeky Philips nad 160 eur

V najvyššej cenovej kategórii vždy hovoríme o nadštandarde. Každý z týchto strojčekov ja nabitý najnovšími technológiami a disponuje radom indikátorov. Rozdiel vidíme predovšetkým v dizajne a riešení displeja. Okrem toho tiež v príslušenstve, ktoré je so strojčekom k dostaniu.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Výkyvná hlava Mokré holenie Cena
1. Philips S9711/31
Áno Áno Zistiť cenu
2. Philips S 7720/26
Áno Áno Zistiť cenu
3. Philips Series 9000 PrestigeWet&Dry SP9863/14
Áno Áno Zistiť cenu

Firma Philips

Základy firmy Philips siahajú do roku 1891, kedy Gerard Philips a jeho otec Frederic Philips založili Philips & Co. v Eindhovene, v Holandsku. Zameriavali sa na výrobu „žhaviacich lámp a iných elektronických produktov“. V roku 1895 sa k svojmu bratovi a otcovi pripojil tiež Anton Philips. Spoločnosť Philips má teda základy rodinnej firmy, napriek tomu, že dnes existuje veľké množstvo dcérskych spoločností (Philips Canada, Philips Electronics Japan, Philips Oral Healtcare a veľa ďalších). Sídlo celého tohto kolosu je stále v Holandsku, v Amsterdame. Z množstva spoločností, spadajúcich pod značku Philips,sa dá ľahko odvodiť, že vyrába veľké množstvo rôznych produktov. Od nám dobre známych elektronických spotrebičov, výrobkov pre domácnosť, osvetlenia, výrobkov na prenos obrazu a zvuku, zariadení do automobilov alebo produktov osobnej starostlivosti, až po technológie pre zdravie a zdravotníctvo.

V tomto ohľade stojí za zmienku spoločnosť Royal Philips. Tá patrí medzi poprednú spoločnosť zaoberajúcu sa práve technológiami pre zdravie a zdravotníctvo. Zameriavajú sa na starostlivosť o zdravie, zdravý životný štýl prevenciu, diagnostiku, a aj liečbu, vrátane následnej domácej starostlivosti. Sústredí sa ďalej na vytváranie inovácie v oblasti technológie zdravotníckej starostlivosti a spotrebného tovaru s tým spojeného. Philips má dnes viac ako 110 výrobných centier v 26 krajinách po celom svete. Celkom pochopiteľne medzi nimi dominuje Čína. Záleží však na odvetví, v akom sa jednotlivá dcérska spoločnosť Philips pohybuje. Firma buduje na bohatom dedičstve inovácií. Vďaka svojej histórii majú na čo odkazovať. A tiež na tom stavia svoj biznis a reklamu. Ich heslom je predsa známe ,,Innovation and you’’. Na trhu s holiacimi strojčekmi si vedú v Slovenskej republike viac než obstojne. Model Philips S5100/06, ktorý nájdete vyššie, v tabuľke zameriavajúcej sa na strojčeky medzi 40 a 80 eur, sa v súťaži Produkt roku 2017, usporiadanej internetovým porovnávačom cien Heureka.sk, umiestnil ako finalista.

philipslogo-300x55

Konečný verdikt

Philips patrí medzi vedúcich výrobcov holiacich strojčekov. Ich modely patria medzi zákaznícky obľúbené prívetivo recenzované. Škála ich výrobkov by iste mohla byť širšia a rozmanitejšia, o ich kvalite však nemôže byť pochýb. Inováciám idú naproti a vďaka zameraniu na pokrok prichádzajú s vlastnými technológiami. My holiace strojčeky Philips jedine odporúčame, radím ale opatrnosť pri výbere. Zvážte, aké parametre od svojho strojčeka očakávate a podľa toho nakupujte. Veríme, že sme vám hľadanie uľahčili.

Holení se strojkem Philips
Holiace strojčeky Philips
Ohodnoťte článok