Najlepšie kuchynské roboty 2019

  • Ušetrite si peniaze aj nervy pri výbere najvhodnejšieho kuchynského robota.
  • Prejdite si výber najlepších kuchynských robotov Sencor.
  • Zistite, kde sa dá kúpiť najlacnejšie.

Kuchyňské roboty Sencor

Najlepšie kuchynské roboty Sencor

Čo od kuchynských robotov Sencor očakávať?

Sencor, tradičný výrobca rôznorodej elektroniky, od TV, audia a videa, cez zariadenia do domácnosti až po kancelárske potreby, ako sú napríklad kalkulačky. Ďalej nepochybne nám všetkým dobre známa značka. Každé vyrábané zariadenie Sencor je ponúkané hneď v niekoľkých cenových kategóriách, podľa množstva funkcií, kvality spracovania alebo použitých materiálov. Už tak široká ponuka produktov sa teda rozrastá ešte o ďalší rozmer v podobe nepreberného množstva modelov.

Vaše skúsenosti so značkou sa tak môžu líšiť. Pri takom výbere sa môže stať, že siahnete po nie celkom vyhovujúcom zariadení. Preto sme tu my, aby sme vám s výberom pomohli, k vašej plnej spokojnosti. Kuchynské roboty Sencor sa ponúkajú prevažne v plastovo-nerezovom spracovaní. Na výběr máte z týchto funkcií:

  • miesenie
  • šľahanie
  • sekanie/ krájanie,
  • mlynček na mäso,
  • odšťavovač

Tým však možnosti výberu nekončia. Väčšina kuchynských robotov Sencor disponuje síce príkonom okolo 1 000 W, čo výber trošku uľahčuje, do úvahy však prichádza tiež dizajn. Tu vám Sencor servíruje nepreberné množstvo farieb. Ďalšie dizajnové spracovanie, ako napríklad množstvo plastov alebo naopak nerezu na jednotlivom výrobku sa odvíja podľa ceny. Ak hovoríme o cene, Sencorsa pýši nižšou cenou, a teda vyššou dostupnosťou svojich produktov. Zároveň ale svojim výrobkom veria a ponúkajú prevažne dlhšiu záruku.

Jednotlivé modely sú vybavené technológiou Smart Power&Energy pre optimálnu rýchlosť. Tá upraví rýchlosť presne podľa vašich potrieb a prianí. Okrem toho umožní variabilnú reguláciu otáčok s plynulým rozbehom vo všetkých ôsmich úrovniach rýchlosti. Disponuje tiež tzv. pulznou funkciou, tá dodáva krátke impulzy v optimálnom výkone prístroja a predchádza tak jeho prehrievaniu. Je vhodná pre rýchle premixovanie. Množstvo kuchynských robotov Sencor nájdete medzi top 25 zákaznícky obľúbených modeloch.

Kuchynské roboty Sencor do 80 eur

najnižšej cenovej kategórii nesmiete mať nikdy príliš veľké očakávania. Väčšina modelov do osemdesiat eur nedisponuje mlynčekom na mäso, odšťavovačom, ani lisom na citrusy. Vymiesi a ušľahá, nechá vás nastaviť rýchlosť, ale to je tak celé. Všimnite si tiež, že nádoby sú v porovnaní s drahšími modelmi menšie. Zvážte, či vám to stačí. Ak áno, máme pre vás výber tých najlepších lacných kuchynských robotov.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Objem nádoby Mlynček na mäso Cena
1. Sencor STM 3620 WH
4 l Nie Zistiť cenu
2. Sencor STM 3625 VT
4 l Nie Zistiť cenu
3. Sencor STM 3624 RD
4 l Nie Zistiť cenu
4. Sencor STM 3626 YL
4 l Nie Zistiť cenu

Kuchynské roboty Sencor od 80 do 160 eur

O štyridsať alebo osemdesiat eur drahšie modely vyrástli nielen na cene, ale tiež veľkostne a čo sa vybavenia týka. Štandardne máte na výber z viacerých rýchlostí miesenia, regulácia je plynulá, výkon vyšší a robot už zvládne mlieť aj mäso. V skratke by sme túto cenovú kategóriu označili za zlatú strednú cestu. Modely sú si všeobecne dosť podobné, či už veľkosťou, tak aj funkciami. Odšťavovače tu človek ťažko nájde. To je ale skôr nadštandardná funkcia. Ak ale nič také nehľadáte, ale chcete výrobok určitej kvality, určite si vyberiete v prichystanej tabuľke.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Objem nádoby Mlynček na mäso Cena
1. Sencor STM 3770WH
5,5 l Áno Zistiť cenu
2. Sencor STM 3771GR
5,5 l Áno Zistiť cenu
3. Sencor STM 3774RD
5,5 l Áno Zistiť cenu
4. Sencor STM 3773OR
5,5 l Áno Zistiť cenu

Kuchynské roboty Sencor od 160 do 270 eur

Modely od stošesťdesiat eur sú všeobecne veľmi kvalitné. Aj výber je tu pomerne veľký. Túto kategóriu sme bližšie nedelili, pretože modely za napr. dvesto alebo dvestotridsať eur si nie sú veľkosťou ani funkciami také blízke, ako modely za sto eur. Očakávajte vyšší výber počtu rýchlostí a ich plynulé prepínanie. Tiež vysoký výkoncelkovú všestrannosť výrobku. Ak ide o veľkosť, konkrétne funkcie alebo moderný displej, to sa líši kus od kusu a nie je to priamo závislé na cene. Keď si za niečo priplatíte, máte tiež určité očakávania, čo sa dizajnu týka. Ani tu vás Sencor nesklame. Nebojte sa tak lacných recyklovaných plastov. Opäť pre vás máme prichystaný výber tých najlepších modelov od stošesťdesiat eur vyššie.

Kuchynské roboty Sencor od 270 eur

Úplne mimo všetky kategórie je Sencor STM 7330 SL. Je to jediný kuchynský robot Sencor, ktorého cena sa pohybuje nad dvestosedemdesiat eur. Všeobecne sa pohybuje od 350 do 460 eur. Nevymyká sa však len cenou, ale aj výkonom 1200 W. Za zmienku stoja ešte napríklad hmotnosť, len 4 kg, alebo napríklad planetárny systém miešania. To znamená, že sa metla netočí len dookola, ale aj okolo svojej osi. Nie sú to žiadne ojedinelé vlastnosti, ale len krátky výber toho, čím všetkým tento nadštandardný výrobok disponuje. Vlastne, pozrite sa sami.

Poradie Náhľad Názov Hodnotenie Objem nádoby Mlynček na mäso Cena
1. Sencor STM 7330 SL
5 l Nie Zistiť cenu

Firma Sencor

Sencor, tradičný výrobca spotrebnej elektroniky z Japonska. Zakladatelia firmy sa zviezli na vlne nakupovania know-how zo Spojených štátov, ktorá v Japonsku prepukla ako pokus o naštartovanie vojnou zdevastovanej ekonomiky. Veľmi rýchlo expandovali a v deväťdesiatych rokoch presídlili do Európy. Zároveň s tým presunuli do Európy aj časť výroby, väčšina však stále zostáva v Ázii. Zaujímavosťou je, že spoločnosť nemá žiadne vlastné továrne. Výrobu produktov si objednáva u svojich partnerov naprieč Áziou, v Turecku a v Česku. V súčasnosti túto značku vlastní a spravuje česká firma FAST ČR a.s.

ponuke produktov značky Sencornájdete snáď každý elektronický výrobok, čo si viete predstaviť. Okrem tradičných vysávačov, hriankovačov, rýchlovarných kanvíc, mixérov, predlžovacích káblov alebo kalkulačiek tiež môžete mať napríklad Sencorhot-dogovač, mlynček na kávu, mikrofón alebo parný čistič. A samozrejme tiež kuchynský robot. K tomu všetkému na internetových stránkach Sencoru nájdete sekciu Naše recepty, kde sa môžete nechať inšpirovať a pripraviť si doma nejakú, napríklad netradičnú, pochúťku.

Sencor-300x46

Konečný verdikt

Sencor, jeden z popredných výrobcov elektroniky. Z ich neuveriteľne širokej ponuky sa nedá nevybrať si. To platí ako pre elektroniku celkovo, tak konkrétne pre kuchynské spotrebiče, ale aj pre kuchynské roboty samotné. Takú širokú ponuku  v každej cenovej kategórii sa nedá opomenúť. Výrobky značky Sencor sa však chvália nielen kvantitou, ale aj kvalitou. Vďaka modernému a peknému spracovaniu, rôznorodým možnostiam využitia aj širokej ponuke funkcií si zaslúžili svoje miesto na trhu, aj chválu kupujúcich. A my sa nemôžeme nepridať.

Kuchyňský robot Sencor
Kuchynské roboty Sencor
Ohodnoťte článok